NoBotIQ Spam Protection (1.0.2) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Password
ro: Parolă

en: Label
ro: Etichetă

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Email
ro: email

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Client Secret
ro: Secretul clientului

en: Provides links to perform entity operations.
ro: Furnizează legături pentru a efectua operații pe entități.

en: Content entity type ID
ro: ID-ul tipului entității de conținut

en: Content entity ID
ro: ID-ul entității de conținut

en: Content entity revision ID
ro: ID-ul reviziei entității de tip conținut
