NoBotIQ Spam Protection (1.0.2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Password
se: Beassansátni

en: Text
se: Teaksta
