NoBotIQ Spam Protection (1.0.2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Password
sl: Geslo

en: Label
sl: Oznaka

en: Text
sl: Besedilo

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: - Any -
sl: - Vse -
