NoBotIQ Spam Protection (1.0.2) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Label
te: లేబుల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
