Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Disabled
ar: معطل

en: Revert
ar: استرجع

en: Revisions for %title
ar: مراجعات %title

en: Revision
ar: مراجعة
