Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: Revisions for %title
cy: Diwygiadau i %title

en: Revision
cy: Diwygiad
