Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Validate
pl: Walidacja

en: Revert
pl: Przywróć

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: @langname revisions for %title
pl: Wersje %title w języku @langname

en: Set as current revision
pl: Ustaw jako bieżącą wersję
