Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Disabled
es: Desactivado

en: Validate
es: Validar

en: Revert
es: Revertir

en: Revisions for %title
es: Revisiones para %title

en: Revision
es: Revisión

en: Accessibility
es: Accesibilidad

en: Current revision
es: Revisión actual

en: @date by @username
es: @date por @username

en: @langname revisions for %title
es: @langname revisión para %title

en: Set as current revision
es: Establecer como revisión actual.
