Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Accessibility
et: Vaegnägijale

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Set as current revision
et: Märgi aktiivseks redaktsiooniks
