Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Revert
id: Kembali

en: Revisions for %title
id: Revisi untuk %title

en: Revision
id: Revisi

en: Current revision
id: Revisi saat ini

en: @date by @username
id: @date oleh @username

en: Set as current revision
id: Tetapkan sebagai revisi saat ini
