Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Disabled
jv: Mati

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan
