Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Validate
nl: Valideren

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: Revision
nl: Revisie

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en: @date by @username
nl: @date door @username

en: @langname revisions for %title
nl: @langname revisies voor %title

en: Set as current revision
nl: Als huidige revisie instellen
