Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Revert
oc: Restablir

en: Revisions for %title
oc: Revisions per « %title »
