Node Action Log (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Logs
sv: Loggar

en: No log messages available.
sv: Inga loggmeddelanden tillgängliga.

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Node Title
sv: Nodtitel

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Filter log messages
sv: Filtrera logg efter meddelandetyp
