Node Action Log (2.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Date
cs: Datum

en: Logs
cs: Logy

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Filter
cs: Filtr

en: Node Type
cs: Typ uzlu

en: Node Title
cs: Nadpis uzlu

en: Configuration
cs: Nastavení

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Filter log messages
cs: Filtrovat zprávy v logu
