Node Action Log (2.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Logs
uk: Журнали

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: Filter
uk: Фільтр

en: Node Type
uk: Тип матеріалу

en: Node Title
uk: Заголовок матеріалу

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Deleted
uk: Видалено

en: Filter log messages
uk: Фільтрувати записи журналу
