Node Action Log (2.0.2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Date
ka: თარიღი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Deleted
ka: წაშლილი
