Node Alias History (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: Node Title
cs: Nadpis uzlu

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
