Node Alias History (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: User
fr: Utilisateur

en: Node Title
fr: Titre du nœud

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations
