Node Alias History (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: User
it: Utente

en: Node Title
it: Titolo del nodo

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
