Node Alias History (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
