Node Alias History (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Alias
my: နာမည်အတု

en: About
my: အကြောင်း
