Node Alias History (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Alias
th: นามแฝง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
