Node Alias History (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: User
fa: کاربر

en: Alias
fa: نام مستعار

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
