Node Alias History (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Alias
ku: نازناو

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
