Node Alias History (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt
