Node Alias History (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: About
sq: Informacione
