Node Authorize Link (2.2.1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: disabled
ar: معطَّل

en: Enable
ar: تفعيل

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Links
ar: روابط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Link
ar: رابط

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: node
ar: عقدة

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Revision
ar: مراجعة

en: Current revision
ar: المراجعة الحالية

en: Edit URL
ar: تحرير العنوان URL
