Node by email (3.1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Published
sk: Zverejnené

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: About
sk: Informácie o
