Node by email (3.1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Subject
de: Betreff

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: About
de: Über

en: Finished with an error.
de: Mit einem Fehler beendet.

en: Mail ID
de: E-Mail-ID

en: From Email
de: E-Mail von

en: Date Time
de: Datumsangabe
