Node by email (4.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Published
fa: منتشر شده

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: About
fa: درباره

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.
