Node by email (4.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Published
lv: Publicēts

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: About
lv: Par

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
