Node by email (4.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Published
sv: Publicerad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: About
sv: Om

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.
