Node by email (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: About
az: Haqqında
