Node by email (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Published
fi: Julkaistu

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: About
fi: Tietoja

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.
