Node by email (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: About
lt: Apie

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
