Node by email (8.x-2.3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Published
hr: Objavljeno

en: Configuration
hr: Postavke

en: About
hr: Opis
