Node by email (8.x-2.7) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Published
ro: Publicat

en: Configuration
ro: Configurație

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: About
ro: Despre
