Node by email (8.x-2.7) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: About
ta: பற்றி
