Node by email (8.x-2.6) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: Published
be: Апублікавана

en: Configuration
be: Налады

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: About
be: Аб
