Node by email (8.x-2.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Published
pt: Publicado

en: Configuration
pt: Configurações

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: About
pt: Sobre

en: Finished with an error.
pt: Finalizado com erro.
