Node By Term (1.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: View
bs: Pregled

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Published
bs: Objavljeno

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Last modified
bs: Zadnji put izmijenjeno
