Node By Term (1.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: View
nn: Sjå på

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Published
nn: Publisert

en: Unpublished
nn: Upublisert
