Node By Term (1.0.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: View
tr: Görüntüle

en: Custom
tr: Özel

en: Published
tr: Yayında

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Term
tr: Terim

en: Node Title
tr: Düğüm Başlığı

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Last modified
tr: Son değişiklik

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi
