Node By Term (1.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Published
fil: Inilathala
