Node By Term (1.0.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: View
ku: پیشاندان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: About
ku: دەربارە
