Node By Term (1.0.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: View
mr: बघा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
