Node By Term (1.0.2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Last modified
bo: མཐའ་མཇུག་གི་བཟོ་བཅོས

en: About
bo: གསལ་བཤད
