Node By Term (1.0.2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: View
es: Ver

en: Published
es: Publicado

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Term
es: Término

en: Node Title
es: Título del nodo

en: Created date
es: Fecha de creación

en: Features
es: Características

en: Last modified
es: Última modificación

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: About
es: Acerca de
