Node By Term (1.0.2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: View
fi: Näytä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Term
fi: Termi

en: Node Title
fi: Kirjoituksen otsikko

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Last modified
fi: Viimeksi muutettu

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: About
fi: Tietoja
